LT  |  EN  |  DE  |  RU  |  PL

PASLAUGOS

NERŪŠIUOTOS  BUITINĖS ATLIEKOS

Pagrindinė UAB „Atliekų tvarkymo tarnyba“ specializacija - nerūšiuotų buitinių atliekų surinkimas ir tvarkymas. Atliekas surenkame ir išvežame įvairiais kiekiais, Jūsų pageidaujamu laiku ir dažnumu. Atliekame daug vienkartinių užsakymų, aptarnaujame įvairius renginius, koncertus, šventes, iškylas. Visos surinktos buitinės atliekos pristatomos į Kazokiškių regioninį sąvartyną arba išrūšiuojamos ir perduodamos  atliekų perdirbimu užsiimačioms įmonėms.

Atliekų surinkimui pagal Jūsų poreikius suteikiame naudotis,  įvairaus tūrio (0,12, 0,24, 0,55, 0,66, 0,77,ir 1,1 kub.m. ) buitinių atliekų surinkimo konteinerius, tinkančius naudoti tiek patalpose, tiek lauke. Visi konteineriai atitinka europinius DIN standartus (turi ratukus). Konteineriai, esantys patalpose ar kitose pakrovimo vietose, mūsų darbuotojų išstumiami, o iškrovus juos – pastatomi atgal. Pakrovimo metu skiriame ypatingą dėmesį švarai ir tvarkai, todėl klientams netenka rūpintis kiemų ar laiptinių švara po šiukšlių išvežimo. Esant poreikiui konteinerius aptveriame pasirinktos spalvos dekoratyvinėmis tvorelėmis. Konteineriai periodiškai valomi ir plaunami laikantis aukštų higienos reikalavimų.

Užsisakyti

RŪŠIUOTOS ANTRINĖS ŽALIAVOS

Rūšiuoti paprasta, todėl išvežame ir rūšiuotas buitines atliekas iš gyventojų ir įmonių. Didesni antrinių žaliavų kiekį supirksime.

Daugiabučių namų gyventojams, šalia komunalinių nerūšiuotų buitinių atliekų konteinerių aikštelėse statomi antrinių žaliavų, tai yra išrūšiuotų buitinių atliekų surinkimo konteineriai, kuriuose kaupiamos, atskirai išrūšiuotos, popieriaus, plastmasės ir stiklo atliekos. Konteineriai yra įvairių dydžių, šiuolaikiško dizaino, atsidarančiu dugnu, atitinkantys techninius ir higienos reikalavimus. Prisipildžius konteineriams, jų turinys išvežamas, papildomai rūšiuojamas ir perduodamas antrinių žaliavų perdirbėjams, bei popieriaus, plastmasės ar stiklo gamintojams.

Iš įmonių antrinės žaliavos surenkamos ir išvežamos  atsižvelgiant į susikaupiančius kiekius, bei užsakovo pageidavimus. Tarpininkaujame įsigyjant pakuotės pažymas, kurios patvirtina pakuotės perdirbimo užduočių vykdymą.

Esant poreikiui,  klientams (įmonėms, bendrijoms)  suteikiame naudotis 0,65 kub.m. talpos kartonines  dėžutes popieriaus ir plastmasės atliekoms rūšiuoti patalpose.

Pagrindiniai antrinių žaliavų surinkimo ir išvežimo būdai:

  • surinkimas į įvairaus tūrio (nuo 1.1 iki 28 kub.m.) specialius surinkimo  konteinerius vėliau juos ištuštinat specialiu automobiliu;
  • surinkimas į įvairaus tūrio (nuo 10 iki 20 kub.m.) specialius preskonteinerius vėliau juos pakeičiant specialiu automobiliu;
  • pakrovimas tiesiai į specialius automobilius, turinčius presavimo įrangą.

Individualių namų gyventojams buitinėms atliekoms rūšiuoti, statome dviejų tipų 0,12 kub.m. talpos plastikinius konteinerius – popieriaus/plastiko/metalo atliekoms ir stiklo atliekoms konteineriai suteikiami naudotis nemokamai, užpildžius paraišką/ priėmimo - perdavimo aktą kurį rasite čia:

Rūšiuotas atliekas iš privačiose valdose esančių konteinerių surenkame modernia trišachte šiukšliaveže, leidžiančia vienu metu surinkti trijų rūšių išrūšiuotas atliekas: popierių, plastiką, stiklą. Surinksime atliekas tik iš atsakingą požiūrį į rūšiavimą turinčių gyventojų. Antrinių žaliavų surinkimo grfikus bei rūšiavimo atmintinę rasite čia:

Užsisakyti

STAMBIAGABARITINĖS  ATLIEKOS

Šioms atliekoms priskiriami:

  • įvairūs baldai,
  • seni langai,
  • durys,
  • lentos,
  • kiti didelių matmenų išmetami daiktai.

Konteinerių talpa nuo 10 iki 40 kub.m. Stambiagabaritinių atliekų pakrovimas ir išvežimas vykdomas savivarčiais sunkvežimiais, turinčiais kėlimo ir pakrovimo  įrangą.

Išvežamų atliekų tūris nuo 10 iki 40 kub.m. , o keliamoji galia nuo 10 iki 18 tonų. Esant poreikiui užpildytus konteinerius keičiami tuščiais. Jūsų pageidavimu surenkame stambiagabaritines atliekas susikaupusias iš aptarnaujamo objekto, kurios netilpo į konteinerius.

Užsisakyti

ELEKTRONINĖ ĮRANGA,  BUITINĖ TECHNIKA

Nenaudojamose elektroninės įrangos ir buitinės technikos prietaisų sudėtyje gali būti pavojingų sveikatai ir aplinkai elementų - švino, gyvsidabrio, arseno, chromo, freono ir panašiai.

Netinkamai išmestą elektroninė įranga ar technika ir pasklidusios gamtoje nuodingos medžiagos gali turėti lemiamų pasekmių žmogaus sveikatai ir jį supančiai gamtai.

Todėl mūsų įmonė teikia buitinės, org. technikos, įvairios elektroninės įrangos pakrovimo, išvežimo, išardymo, sunaikinimo ar perdavimo perdirbėjams paslaugą. Teikiamos pažymos, važtaraščiai bei kiti reikalingi dokumentai.

Užsisakyti

STATYBINĖS  ATLIEKOS

Įmonėms bei fiziniams asmenims teikiame susikaupusių statybos ir griovimo atliekų vežimo paslaugą.

 Statybinės atliekos perdirbus dažniausiai panaudojamos kelių tiesimui, pamatų klojimui, ir tik nesant tokiai galimybei perduodamos regioniniams sąvartynams.

Konteinerių talpa nuo 10 iki 40 kub.m.

 Statybinių atliekų pakrovimas ir išvežimas vykdomas savivarčiais sunkvežimiais, turinčiais kėlimo ir pakrovimo  įrangą.

Išvežame pagal suderintą grafiką arba atliekos išvežamos periodiškai.

 Išvežamų atliekų tūris nuo 10 iki 40 kub.m. , o keliamoji galia nuo 10 iki 18 tonų. Esant poreikiui užpildytus konteinerius keičiami tuščiais. Jūsų pageidavimu surenkame statybines atliekas susikaupusias iš aptarnaujamo objekto, kurios netilpo į konteinerius.

Užsisakyti

KITOS PASLAUGOS

TRANSPORTO PASLAUGOS

Turėdami didelį transporto parką, teikiame pakrovimo ir transportavimo paslaugas įvairios talpos ir keliamosios galios sunkvežimiais. Galime atvežti įvairaus grunto (smėlio, žvyro, juodžemio), pervežti įvairią įrangą ir kitus krovinius.

APLINKOS TVARKYMO PASLAUGOS

Įmonė vykdo biodegraduojamų atliekų (žolės, lapų, šakų) surinkimą ir išvežimą iš Jūsų objektų. Teikiame įvairias aplinkotvarkos paslaugas, atitinkančias Jūsų poreikius. Atliekame aikštelių, gatvių ir kitų dangų valymo darbus. Galime pristatyti įvairaus grunto (smėlio, žvyro, juodžemio, druskos) aplinkotvarkos, ar statybų darbams, žiemos metu aikštelėms ir šaligatviams barstyti. Valome ir išvežame šiukšles iš sandėlių, apleistų ar kitokių pastatų.

ŠGP (ŠALUTINIAI GYVŪNINIAI PRODUKTAI)

Šalutiniai gyvūniniai produktai  – gyvūnų kūnai arba jų dalys, gyvūniniai produktai arba kiti iš gyvūnų gauti produktai, neskirti vartoti žmonėms. (VMVT)

Įmonė vykdo maisto atliekų (III ŠGP kategorija) surinkimo ir išvežimo paslaugas. ŠGP atliekoms  rinkti galime pastatyti 0,12 kub.m. talpos konteinerius su specialiu ženklinimu. Atliekas išvežame pagal individualų poreikį.  Ištuštinus konteinerį gyvulinės kilmės atliekos nukreipiamos  į gyvulinės kilmės atliekų tvarkymo aikštelę.

PREKYBA KONTEINERIAIS IR KOMUNALINE TECHNIKA

Turėdami didelę patirtį ir tinkamą supratimą įvairių rūšių atliekų tvarkyme, prekiaujame skirtingų rūšių ir dydžių konteineriais – nuo 0,12 iki 40 kub.m., bei kita komunaline technika.

Užsisakyti