LT  |  EN  |  DE  |  RU  |  PL

ĮMONĖMS

ĮMONĖS IR ĮSTAIGOS

Siūlome individualius buitinių atliekų tvarkymo profilius ir būdus, labiausiai atitinkančius konkretaus užsakovo poreikius. Atliekų surinkimui suteikiame reikiamą įvairių talpų konteinerių kiekį - 0.55, 0.66, 0.77 ir 1.1 kub.m.. Atliekos išvežamos pagal suderintą su Jūsų įmone grafiką – pageidaujamu dažnumu ir suderintomis valandomis.

Siūlome optimalius išrūšiuotų buitinių atliekų - antrinių žaliavų ir specifinių atliekų surinkimo ir tvarkymo modelius. Suteikiame atitinkančius poreikį specialius antrinių žaliavų ir įvairius specifinių atliekų 0,12 - 40 kub.m. talpos konteinerius arba preskonteinerius, kuriuose atliekos ar antrinės žaliavos iš karto supresuojamos ir neturi tiesioginio sąlyčio su aplinka. Taip pat dirbame su įmonėmis, kurios įsidiegusios naujausias atliekų valdymo sistemas ir įsipareigojusios rūpintis aplinka. Nemokamai pristatysime Jūsų kartonines 0,65 kub.m. talpos dėžutes skirtas popieriaus ir plastiko rūšiavimui patalpose.

Norėdami visiškai patenkinti savo klientų poreikius siūlome ir kitas papildomas paslaugas: grunto, smėlio, druskos (šaligatvių barstymui) pristatymą, statybinių, stambiagabaritinių, žaliųjų atliekų išvežimą, maisto ir ŠGP atliekų surinkimą, konteinerių ir  plovimą ir dezinfekavimą, taip pat teikiame įvairias transporto paslaugas.

Užsisakyti

PREKYBOS CENTRAI

Turime ilgametę patirtį aptarnaujant didžiuosius prekybos centrus. Taikome kompleksinius atliekų surinkimo tvarkymo modelius, apimančius, buitinių, statybinių, stambiagabaritinių atliekų, išrūšiuotų buitinių atliekų - antrinių žaliavų surinkimą skirtingų tūrių konteineriais. Taip pat atliekame, netinkamų prekių sunaikinimą ir perdavimą perdirbėjams ar sąvartynams.

Buitinių atliekų surinkimui suteikiame naudotis reikiamu kiekiu 0,12, 0,24, 0.55, 0.66, 0.77 ir 1.1  kub.m. talpos konteinerių. Atliekos išvežamos pagal prekybos centrų poreikį, pageidaujamu dažnumu ir valandomis.

Siūlome optimalius antrinių žaliavų ir specifinių atliekų surinkimo ir tvarkymo modelius. Suteikiame atitinkančius poreikį specialius išrūšiuotų buitinių atliekų ir įvairius specifinių atliekų 0,12 - 40 kub.m. talpos konteinerius arba preskonteinerius, kuriuose atliekos ar antrinės žaliavos iš karto supresuojamos ir neturi tiesioginio sąlyčio su aplinka. Esant poreikiui suteikiame ir daugiau paslaugų susijusių su atliekų ir aplinkos tvarkymu.

Užsisakyti

STATYBOS ĮMONĖS

Statybos įmonėms siūlome, statybos vietose susidarančių, tiek mišrių, tiek rūšiuotų statybinių ir buitinių atliekų išvežimo paslaugas.

Atliekų pakrovimas ir išvežimas vykdomas savivarčiais sunkvežimiais, turinčiais kėlimo-pakrovimo  įrangą. Jų išvežamų atliekų tūris nuo 10 iki 40 kub.m.,  o keliamoji galia nuo 10 iki 18 tonų.

Esant poreikiui, užsakovo teritorijoje pastatome, statybinių atliekų surinkimo konteinerius, kuriems prisipildžius juos keičiame tuščiais. Konteinerių talpa nuo 10 iki 40 kub.m.

Nerūšiuotų buitinių atliekų surinkimui suteikiame reikiamą įvairių talpų konteinerių kiekį - 0.55, 0.66, 0.77 ir 1.1 kub.m. Atliekos išvežamos pagal suderintą su Jūsų įmone grafiką – pageidaujamu dažnumu ir suderintomis valandomis.

Taip pat galime pasiūlyti įvairias transportavimo (grunto, smėlio, žvyro, statybinių medžiagų ar kitų krovinių) paslaugas.

Užsisakyti

ŠVIETIMO IR SVEIKATOS PRIEŽIŪROS ĮSTAIGOS

Siūlome individualius buitinių atliekų tvarkymo profilius universitetams, kolegijoms, mokykloms, darželiams, ligoninėms, sveikatos priežiūros įstaigoms. Atliekų surinkimui suteikiame reikiamą įvairių talpų konteinerių kiekį - 0.55, 0.66, 0.77 ir 1.1 kub.m.. Atliekos išvežamos pagal suderintą grafiką, pageidaujamu dažnumu.

Siūlome optimalius išrūšiuotų buitinių atliekų - antrinių žaliavų ir specifinių atliekų surinkimo ir tvarkymo modelius. Suteikiame atitinkančius poreikį specialius antrinių žaliavų ir įvairius specifinių atliekų 0,12 - 40 kub.m. talpos. Nemokamai pristatysime kartonines 0,65 kub.m. talpos dėžutes skirtas popieriaus ir plastiko rūšiavimui patalpose.

Norėdami visiškai patenkinti savo klientų poreikius siūlome ir kitas papildomas paslaugas: grunto, smėlio, druskos (šaligatvių barstymui) pristatymą, statybinių, stambiagabaritinių, žaliųjų atliekų išvežimą, maisto ir ŠGP atliekų surinkimą, konteinerių ir  plovimą ir dezinfekavimą, taip pat teikiame įvairias transporto paslaugas.

Užsisakyti

RENGINIAI IR FESTIVALIAI

Įvairiems renginiams bei festivaliams siūlome individualius atliekų tvarkymo profilius ir būdus, labiausiai atitinkančius konkrečius poreikius. Atliekų surinkimui suteikiame reikiamą įvairių talpų konteinerių kiekį – 0.12, 0.24, 0.55, 0.66, 0.77 ir 1.1 kub.m.. Atliekos išvežamos pagal suderintą grafiką. Siūlome optimalius išrūšiuotų buitinių atliekų - antrinių žaliavų ir specifinių atliekų surinkimo ir tvarkymo modelius.

Užsisakyti